Collection: GIFTS FOR TEACHERS
Give thanks or show your appreciation to teachers & caregivers. We can agree that this year they deserve a specially nice gift.

-
Beeswax Food Wraps Earthology
Vendor:EarthologyRegular price From $11.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $11.00 USD -
Hand Cream
Vendor:Pretty Clean LivingRegular price From $11.00 USDRegular priceUnit price / per -
Eco Lip Balm - Cardboard Tube
Vendor:KoainoRegular price $5.00 USDRegular priceUnit price / per -
Grocery & Produce bags - Set of 3 - cotton mesh
Vendor:Pretty Clean LivingRegular price $14.00 USDRegular priceUnit price / per -
Gut Love by Lake & Oak Tea Co.
Vendor:Lake & OakRegular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / per -
Ashwagandha + Chill by Lake & Oak Tea Co.
Vendor:Lake & OakRegular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / per -
Turmeric Ginger Tonic by Lake & Oak Tea Co.
Vendor:Lake & OakRegular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / per -
Canadian Beeswax Candle - Pillar 3in by Beeswax Works
Vendor:Beeswax worksRegular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Keyboard Brush by Redecker
Vendor:RedeckerRegular price $13.00 USDRegular priceUnit price / per -
Liquid Stain Remover Refillable
Vendor:PureRegular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $6.00 USD -
Cacao Mylk by Lake & Oak Tea Co.
Vendor:Lake & OakRegular price $14.00 USDRegular priceUnit price / per -
Canadian Beeswax Candle - Pillar 5in by Beeswax Works
Vendor:Beeswax worksRegular price $20.00 USDRegular priceUnit price / per -
Coco Rose Earl Grey by Lake & Oak Tea Co.
Vendor:Lake & OakRegular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / per -
Mega Matcha + Adaptogens by Lake & Oak Tea Co.
Vendor:Lake & OakRegular price $25.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sun Mylk Turmeric Latte + Adaptogens by Lake & Oak Tea Co.
Vendor:Lake & OakRegular price $14.00 USDRegular priceUnit price / per -
Rose Hibiscus Glow by Lake & Oak Tea Co.
Vendor:Lake & OakRegular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / per